ZIMOWISKO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZIMOWISKO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W MURZASICHLE k/ZAKOPANEGO

Murzasichle – miejscowość turystyczna położona na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820 – 950m n.p.m. pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Idealne miejsce do odpoczynku i uprawiania sportów narciarskich (w pobliżu ośrodków znajdują się 3 wyciągi narciarskie w tym jeden z oświetlonym stokiem czynny do późnych godzin wieczornych). Transport lokalny na stoki zapewniają ski-busy.

Zakwaterowanie i wyżywienie:Dom Wczasowy „U TOŚKI” – pokoje 2, 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji grupy: stół do ping ponga, sala dyskotekowa, świetlica z TV, bilard.
Wyżywienie 3 x dziennie (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu) od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania + wyprowiantowanie na drogę ostatniego dnia.

Termin: 20.01. – 27.01.2018r

W programie pobytu:
codzienna jazda na nartach i snowboardzie (  osobom początkującym  zapewniamy bezpłatne lekcje )
– dyskoteki, zwiedzanie Zakopanego: 4 skocznie, Krupówki, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, inne atrakcjeZakopanegowyjazdy do popularnych Osrodków Narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Białce Tatrzańskiej- wizyta w tatrzańskim parku wodnym Terma Białka

– za dodatkową opłatą ( dzieci 3-13 lat – 32zł/os, młodzież 13-16 lat – 45 zł/os, od 17 lat – 50 zł/os)

Świadczenia: zakwaterowanie i wyżywienie 3 razy dziennie, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW na sumę 5.000 zł, realizacja programu pobytu ( wyjazdy do ośrodków narciarskich, zwiedzanie Zakopanego, dyskoteki ), przejazd autokarem na trasie Białystok – Murzasichle – Białystok, lekcje nauki na nartach.

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz bilety na wyciągi za dodatkową opłatą.
Orientacyjne ceny:  narty – 30 zł/doba,  snowboard – 30 zł/doba,  wyciąg narciarski – od 18 zł za 10 zjazdów

Cena: 1 090 zł/os.

Uwaga: stałym klientom zniżka 70 zł. Przy wykupieniu zimowiska do 20.12.2017 pobyt w Tatrzańskim Parku Wodnym w cenie pobytu. 

Promocje nie podlegają sumowaniu. Ilość miejsc do sprzedaży promocyjnej jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje i zapisy: Biuro Podróży „JUNIOR” s.c.