ZIMOWISKO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZIMOWISKO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W MURZASICHLE k/ZAKOPANEGO

Murzasichle – miejscowość turystyczna położona na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820 – 950m n.p.m. pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Idealne miejsce do odpoczynku i uprawiania sportów narciarskich (w pobliżu ośrodków znajdują się 3 wyciągi narciarskie w tym jeden z oświetlonym stokiem czynny do późnych godzin wieczornych). Transport lokalny na stoki zapewniają ski-busy.

Zakwaterowanie i wyżywienie:Dom Wczasowy „U TOŚKI” – pokoje 2, 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji grupy: stół do ping ponga, sala dyskotekowa, świetlica z TV, bilard.
Wyżywienie 3 x dziennie (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu) od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania + wyprowiantowanie na drogę ostatniego dnia.

Termin: 19.01. – 26.01.2019r

W programie pobytu:

  • codzienna jazda na nartach i snowboardzie (dla osób nie umiejących jeździć zapewniamy bezpłatne lekcje)
  • dyskoteki,
  • śnieżne zabawy
  • zwiedzanie Zakopanego: 4 skocznie, Krupówki, inne atrakcje Zakopanego
  • wyjazdy do popularnych Ośrodków Narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej i Małe Ciche
  • wizyta w tatrzańskim parku wodnym – za dodatkową opłatą

Świadczenia: zakwaterowanie i wyżywienie 3 razy dziennie, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW na sumę 5.000 zł, realizacja programu pobytu ( wyjazdy do ośrodków narciarskich, zwiedzanie Zakopanego, dyskoteki ), przejazd autokarem na trasie Białystok – Murzasichle – Białystok, lekcje nauki na nartach.

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz bilety na wyciągi za dodatkową opłatą.
Orientacyjne ceny:  narty – 25 zł/doba,  snowboard – 30 zł/doba,  wyciąg narciarski – ok. 150 – 300 zł

Cena: 1 180 zł/os.

Przy zgłoszeniu i opłaceniu zimowiska do 15.12.2018 – Park Wodny w cenie. Dla stałych klientów wykupujących w biurze 80zł zniżki. Promocje nie sumują się.

Informacje i zapisy: Biuro Podróży „JUNIOR” s.c.