HOTEL PUSZYNAS

Taikos Str 6, Druskininkai 66001

Hotel Pušynas położony w samym centrum Druskienik wita gości miasta i wczasowiczów, stęsknionych za spokojem, przyrodą i czystym powietrzem. 3-gwiazdkowy hotel oferuje wszystkie wygody, niezbędne do zapewnienia treściwego, jakościowego i miłego wypoczynku i gościny.

Hotel swoim kształtem przypomina ogromną szyszkę sosnową. Przez okna widać autentyczny druskienicki kościół zbudowany w stylu neogotyckim, tuż obok – jezioro Druskonis, Park Wodny w Druskienikach, lecznice, wybrzeże Niemna, park rozrywek i przygód.

Oferta hotelu to nie tylko usługi zakwaterowania i wyżywienia – tu można również skorzystać z zabiegów SPA, programów leczniczych, tutaj możemy dla  zorganizować dla Państwa konferencję czy inne przedsięwzięcie.

Można tutaj spędzić zorganizowany romantyczny weekend, polecamy programy zdrowotne, wieczory tematyczne, fachowo zorganizowane bankiety, stół szwedzki, przyjęcia. Nasi profesjonaliści zorganizują Panstwu wycieczki poznawcze lub różnego rodzaju rozrywki.

Hotel Pušynas w Druskienikach ma 66 pokoi różnego typu i standardów, dostosowane do zakwaterowania trzech osób. Dla wygody gości dostępne są również pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i klasa lux. Hotel może zakwaterować jednocześnie 150 gości, sala konferencyjna zmieści 80 osób, restauracja – 80 osób, SPA Pušynas – 15 osób.

Każdy z pokoi hotelu jest wyposażony w balkon, TV satelitarną, indywidualnie regulowaną klimatyzację (pokoje klasy biznesowej na I piętrze) oraz miejsce pracy.

Usługi:

  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Korzystanie z SPA CENTRUM oraz program SPA „WODNA PRZYJEMNOŚĆ” i  „ROMANS”
  • Indywidualny program leczniczy
  • Niańka dla dzieci
  • Parking

Cennik usług noclegowych

Typ pokoju

Pokoje typu
Biznes Class

Pokoje typu
Ekonomiczne

Jednoosbowy 140 Lt 120 Lt
Dwuosobowy * 175 Lt 155 Lt
Luksusowy * 250 Lt 230 Lt

* Cena przy zamieszkaniu w pokoju 2 osób.
Cena noclegu zawiera: nocleg w pokoju w wybranej klasie; śniadania w restauracji hotelowej (bufet); 1 godzina pobytu w kompleksie łaźni parowej (mokra) i jackuzi (SPA centrum, I pietro hotelu); obok hotelu parking samochodowy. 

Cena usług dodatkowego miejsca w pokoju:
Dziecko do lat 4 – bezpłatnie (łóżko dziecku czy niemowlęciu w pokoju, sniadanie w restauracji, 1 godzina pobytu w kompleksie łażni parowej i jackuzzi).
Dziecko 4 – 18 lat w cenie 35 Lt za dobę (dodatkowe łóżko w pokoju, śniadanie w restauracji, 1 godzina pobytu w kompleksie łazni parowej i jackuzzi).
Dodatkowe miejsce osobie dorosłej w cenie 55 Lt za dobę (dodatkowe łóżko w pokoju, śniadanie w restauracji, 1 godzina pobytu w kompleksie łazni parowej i jackuzzi).

SPA WODNA PRZYJEMNOSC
SPA PROGRAM ROMANS
INDYWIDUALNY PROGRAM LECZNICZY