Spływy kajakowe rzekami Podlasia

Wszystkie osoby które będą wypoczywać w okresie kwiecień – październik na Podlasiu a w szczególności w regionie Puszczy Białowieskiej zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura. Proponujemy głównie spływy rzeką Narewką, Narew oraz rzeką Supraśl i Bug a dla większych grup realizujemy spływy wszystkimi rzekami Podlasia.  

Rzeka Narewka jest piękną, meandrującą rzeką przepływającą przez Puszczę Białowieską. Udostępniony do spływów jest jedynie odcinek przez Polanę Białowieską oraz od granicy Białowieskiego Parku Narodowego w dół rzeki do Wilczego Gardła gdzie rzeka wpada do rzeki Narew. Proponujemy Państwu spływ najciekawszym fragmentem rzeki od mostu w Narewce do mostu w Lewkowie Starym. Dla koneserów proponujemy spływ z granicy BPN w Kosym Moście do Narewki. Istnieje też możliwość przedłużenia rzeką Narewką w okolice wsi Hramotne albo kontynuowanie spływu od Wilczego Gardła rzeką Narew.

Miejsce rozpoczęcia spływu – plaża przy moście w Narewce (wyruszamy na spływ z naszej bazy na terenie kwatery „Białowieskie Ustronie” w Janowie 35 k/Narewki. Samochody można zostawić na terenie kwatery.

Czas trwania spływu: ok. 2,5 godziny

Długość trasy – ok. 10 km
Godziny rozpoczęcia spływów od kwietnia do października 2021 ( codziennie ):
9.00,  10.00,  14.00,  15.00

Organizatorzy zabezpieczają: 2-osobowe kajaki z wyposażeniem ( 2 wiosła, kapoki ), transport powrotny uczestników  z Lewkowa Starego do Narewki.

Koszt spływu: 55 zł/os/ dla 2 osób w kajaku

Koszt spływu: 75 zł/os/ dla 1 osoby w kajaku

Za dodatkową odpłatnością  istnieje możliwość zabezpieczenia transportu z miejsca zamieszkania. Wg. indywidualnych uzgodnień można przedłużyć  spływ o 4 km do mostu w Porosłym. Proponujemy również kilkudniowe trasy kajakowe rzeką Narewką i Narew przygotowane wg indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Zgłoszenia:
U Organizatora: BP „JUNIOR” s.c., Białystok, ul. Stołeczna 25, tel. ( 085 ) 744 43 26, tel/fax. ( 085 ) 741 57 20, 602 470 422 lub na adres e-mail:  biuro@junior.bialystok.pl

Termin zapisów i opłaty –  zgłoszenia telefoniczne i e-mailem, opłata na miejscu w dniu spływu.
Minimalna ilość uczestników imprezy – 2 osoby.