Kolonie i obóz młodzieżowy w Małe Ciche k/Zakopanego

Małe Ciche to popularna stacja narciarska w Tatrach, ale latem jest to również doskonałe miejsce do wypoczynku. Urokliwa miejscowość położona w górach, piękne widoki, bliska odległość do Zakopanego, na górskie szlaki oraz do kąpielisk termalnych to wszystko sprawia że warto odwiedzić Małe Ciche latem. Zapraszamy dzieci 8 – 12 lat na kolonie i młodzież 13 – 18 lat na obóz młodzieżowy w Domu Wypoczynkowym „Tatry”. Przygotowaliśmy wersję rekreacyjną wypoczynku dla wszystkich uczestników oraz za dopłatą Tatrzańskie Parki Wodne.

Termin: 27.07 – 05.08.2022

Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy  „Tatry”, Małe Ciche, Lichajówki 2b w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami kliknij i zobacz

Wyżywienie: 3 razy dziennie + podwieczorek od obiadokolacji 1-go dnia do śniadania + prowiant na drogę ostatniego dnia. Przy dłuższych wyjazdach obiad w porze kolacji i wyprowiantowanie  na drogę zamiast kolacji.

Transport: autokarem z Białegostoku, po trasie do Małego Cichego możliwość odebrania uczestników bez dopłaty z Wysokiego Mazowiecka, Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy i pozostałych miejscowości po trasie przejazdu do Małe Ciche. Odebranie i odwiezienie z/do Łomży za dopłatą 80 zł/os.

Do dyspozycji uczestników na terenie obiektu: basen odkryty, sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt grający, a ponadto sala ping-pongiem, na terenie posesji znajduje się miejsce na grilla w szałasie,  2 boiska sportowe, cały teren jest ogrodzony i zamykany z dala od ruchu ulicznego z przestrzenią do gier i zabaw. Na miejscu własna kuchnia ze smacznym i zdrowym jedzeniem.

W programie rekreacyjnym:
– gry i zabawy oraz korzystanie z basenu na terenie obiektu
– spotkanie z góralem i zapoznanie góralskimi tradycjami
– całodzienna wycieczka do Krakowa
– wyjazd do Białki Tatrzańskiej i korzystanie z basenu termalnego Terma Bania
– wyjazdy do Zakopanego ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc (Cztery Skocznie, Muzeum Tatrzańskie z ciekawymi ekspozycjami, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, sanktuarium na Krzeptówkach, itp.) oraz spacerami po Krupówkach
– wejście na Gubałówkę oraz zjazd wyciągiem krzesełkowym
– piesze wycieczki po okolicy oraz górskich dolinkach

W programie Tatrzańskie Parki Wodne korzystanie z basenów termalnych:
– Aquapark w Zakopanem
– Termy Chochołowskie
– termy odkryte na Szymoszkowej

Koszt pakietu rekreacyjnego: 1 850zł
Koszt pakietu rekreacyjnego + Tatrzańskie Parki Wodne: 2 050zł
Zapraszamy do skorzystania z Bonu Turystycznego i obniżenia kosztu pakietu o 500zł. Przy zgłoszeniach do 31.03.2022 zniżka 100zł.

Świadczenia: ubezpieczenie NNW, transport autokarem (trasa bez dopłaty), 9 noclegów, wyżywienie 3 razy dziennie + podwieczorek (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania + prowiant na drogę w dniu wyjazdu), opieka pedagogiczna, realizacja programu.

Fakultatywnie za dopłatą:
– korzystanie z Parku Linowego – 80zł
– paintbaal – 100zł
– wyjazd do Tatralandii (przy minimum 30 chętnych)
– wyjazd do Energylandii – 160 zł (przy minimum 25 chętnych)