Wycieczka do Bułgarii

Zapraszamy na 9 dniową wycieczkę do Bułgarii oraz pobyt w najlepiej ocenianym kurorcie. Zapewniamy komfortowy autokar, ciekawy program pobytu oraz wysoki standard świadczonych usług. 

Trasa: Białystok/ Bydgoszcz – Nowy Sad Sad – Słoneczny Brzeg (Bułgaria) – Nessebar – Warna – Sofia – Bydgoszcz/ Białystok      (9 dni)

TERMIN: 26.07-3.08.2023

DZIEŃ 1
Wyjazd z Białegostoku/ Bydgoszczy w godzinach porannych. Przejazd do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu ***. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd przez Serbię do Bułgarii. Przyjazd w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie. Czas wolny do indywidualnego zagospodarowania. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do Nesebaru nazywanego perłą Morza Czarnego i wpisanego na listę UNESCO. Jego architektura uważana jest za najlepiej zachowaną zabudowę średniowieczną na Bałkanach. Spacer labiryntem klimatycznych, wąskich, brukowanych uliczek. W programie zwiedzanie z przewodnikiem oraz czas wolny.  Powrót do hotelu. Czas wolny na plażowanie.  Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Przejazd do Warny. Po drodze wizyta w Muzeum Miodu i czas wolny (możliwość zakupu produktów miodowych). Panoramiczna wycieczka po WARNIE z wizytą w katedrze św. Marii. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): bułgarski wieczór folklorystyczny z tradycyjną kolacją i programem artystycznym. Podczas wieczoru podziwiać można tańce nad rozżarzonymi węglami.

DZIEŃ 5-7  Codziennie

– Kąpiele w Morzu Czarnym,
– Wyżywienie All inclusive.
– Czas wolny w najlepiej ocenianym kurorcie w Bułgarii,

DZIEŃ 8
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sofii. Krótkie zwiedzanie stolicy Bułgarii. W programie: Wizyta w katedrze Aleksandra Newskiego i kościele św. Sofii – patronki miasta. Spacer do zabytkowego kompleksu Serdika – ulubionego miejsca cesarza Konstantyna Wielkiego. W Sofii zobaczyć można również Rotundę, plac z Pałacem Królewskim, zabytkowy Parlament i wspaniały gmach Teatru Narodowego. Przejazd do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9
Śniadanie. Przejazd do Bydgoszczy/ Białegostoku w godzinach wieczornych. Zakończenie wyjazdu.

Świadczenia: ubezpieczenie NNW i KL, transport autokarem klasy LUX, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacja w Serbii w hotelu ***, 6 noclegów w Bułgarii w hotelu *** z wyżywieniem All Inclusive, realizacja programu, opieka pilota.

Koszt wyjazdu: 2550 zł za osobę.
Zapisy do 20 lutego. Zakwaterowanie w Bułgarii w hotelu Palma *** All Inclusive.

NASZA FLOTA:

Współpracując z największym biurem podróży w Polsce, mamy możliwość zapewnienia naszym klientom autokary o najwyższym standardzie w Europie. Jako jedyna firma w Polsce organizujemy pielgrzymki korzystając z luksusowych autokarów. Stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu gwarantujemy, że nasze pojazdy spełniają wszystkie najwyższe normy bezpieczeństwa obowiązujące w całej Unii Europejskiej. Każdy z oferowanych pojazdów posiada zgodę na poruszanie się z szybkością 100km/h, natomiast ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany przez autoryzowane serwisy. Oferowane pojazdy posiadają m.in „część restauracyjną”, kuchenkę mikrofalową, lodówko-zamrażarki, nawigację, najlepsze klimatyzacje dostarczane do autokarów tzw. HISPACOLD, ABS, ASR (system kontroli trakcji).

DLACZEGO MY

Biuro Podróży Junior, istnieje na polskim rynku turystycznym od 1995 roku. Nasze biuro cieszy się powodzeniem, dzięki organizowaniu wczasów autokarowych inaczej niż wszyscy. Wyróżniamy się tym, że jeździmy nie tylko po Polsce lecz po całej Europie autokarami o najwyższym standardzie .  Naszymi Klientami są za równo: instytucje państwowe, parafie oraz osoby prywatne. Cieszy nas to, że z roku na rok co raz większa ilość pasażerów decyduje się  na wspólne podróże po najdalszych zakątkach Europy. W ciągu ostatnich lat, zanotowaliśmy wzrost sprzedanych wycieczek.

Biuro Podróży Junior stale powiększa swój zasięg sprzedaży. Oferty naszych wycieczek docierają do  każdego zakątka Polski. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego nasi pracownicy, są wykwalifikowani, mają duże doświadczenie oraz dokładają wszelkich starań, aby Państwa upragniony urlop był spełnieniem wakacyjnych marzeń.

DO ZOBACZENIA NA EUROPEJSKICH DROGACH – BIURO PODRÓŻY JUNIOR – DEFINICJA NIEZAPOMNIANYCH WAKACJI