Wycieczki krajowe

Polska jest pięknym krajem. Jest wiele ciekawych zakątków które warto byłoby odwiedzić. Polecamy poznanie tych miejsc z Biurem Podróży „JUNIOR” . Przedstawiona oferta wycieczek jest ramowa, obejmuje miejsca najczęściej odwiedzane i może być zarówno dla dzieci i młodzieży (wycieczki szkolne) jak dla osób dorosłych (wycieczki zakładowe). Szczegółowe programy ustalamy indywidualnie dostosowując do możliwości finansowych, technicznych i specjalnych oczekiwań klienta. Staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie tak aby zadowolić każdego klienta.

Oferta wycieczek może być realizowana naszym lub Państwa transportem. Ostateczna cena wycieczki zależy od zakresu świadczeń, standardu miejsc zakwaterowania grupy oraz ilości uczestników. Pomimo takiego samego programu – wycieczki dla grup szkolnych mogą się różnić ceną od wycieczek zakładowych dla grup osób dorosłych ze względu na inne koszty za te same świadczenia.

Wybraną ofertę można pobrać z naszej strony internetowej lub uzgodnić osobiście, e-mailem z BP JUNIOR. Nasi pracownicy fachowo doradzą i pomogą znaleźć coś odpowiedniego dla Państwa. W przypadku grup z Białegostoku mogą Państwo również zaprosić naszego przedstawiciela do firmy w celu udzielenia niezbędnych informacji związanych z wycieczką.

Wyżyna Lubelska i Roztocze

Kraina pięknych krajobrazów z wyniosłymi wzgórzami, pociętymi głębokimi wąwozami – bez wątpienia Wyżyna Lubelska i Roztocze mają wiele do zaoferowania!

Szczegóły

Wrocław – Sudety

Piękne i bogate w atrakcje turystyczne Sudety, zachęcają do wizyty wszystkich miłośników odpoczynku lub aktywności pośród niezapomnianych krajobrazów.

Szczegóły

Warmia i Mazury

Warmia i Mazury – cuda natury. “Cisza, zieleń i błękitne, spokojne przestrzenie”

Szczegóły

Toruń i Wielkopolska

“Perła Północy” – tak nazywany jest Toruń, jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów zabytkowych miast w Polsce.

Szczegóły

Tatry – Małopolska

Tatry i Małopolska,to miejsca w których można przeżyć wiele przygód i przyjemnie spędzić czas.

Szczegóły

Różne oblicza Warszawy – Mazowsze

„Warszawa – stolica Polski” –zapoznanie z herbem miasta i najważniejszymi jego zabytkami.

Szczegóły

Polskie Morze

Polskie morze jest piękne. Zachwyca turystów. To tu, nad brzegiem padają wyznania miłośne, a często nawet słowa zaręczyn. Dowiedz się co skrywają polskie nadmorskie kurorty.

Szczegóły

Góry Świętokrzyskie

Góry Świętokrzyskie są obszarem wyjątkowym w skali europejskiej. Na niewielkiej powierzchni obecne są tutaj skały i skamieniałości wszystkich okresów Ziemi.

Szczegóły

Bieszczady

Bieszczady, ah te Bieszczady! Piękne widoki na połoninach, wyjątkowa muzyka,kultura i wciągająca historia, dobre jedzenie.

Szczegóły