Wycieczki na wakacje 2020r

Aktywne wakacje i weekendy 2020 na Podlasiu

Weekendy a w szczególności okres Bożego Ciała i wakacje to doskonały czas aby z rodziną lub ze znajomymi mile spędzić czas na Podlasiu na łonie natury. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe propozycje aktywnego spędzenia czasu w naszym regionie.
Proponujemy oprócz organizacji noclegów i pakietów pobytowych w miejscu zamieszkania również dodatkowe usługi turystyczne zgodnie z obowiązującymi wymogami w dniu realizacji usług na terenie Podlasia. W pakiecie turystycznym taniej !!!! Kupując do noclegu lub pakietu w miejscu zamieszkania dodatkową usługę turystyczną dostaniesz zniżkę na tą usługę.

Proponujemy atrakcyjne pakiety pobytowe Lato 2020  w następujących obiektach noclegowych:

Po otwarciu granic będziemy mogli dodatkowo skorzystać z wycieczek do białoruskiej części Puszczy, Grodna, Brześcia oraz z wyjazdów  na podstawie specjalnych przepustek do tzw strefy bezwizowej na Białorusi.
Wszystkie osoby które będą wypoczywać w najbliższym czasie na Podlasiu zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura. Szczegółowe informacje odnośnie naszych ofert znajdą Państwo na naszych stronach www.bialowieza,net.pl i www.junior.bialystopk.pl .

Weekend Bożego Ciała jest szczególnie popularnym terminem na wypoczynek, dlatego też zalecamy w tym okresie dokonanie wcześniejszej rezerwacji noclegów i usług turystycznych.
Polecamy nasze usługi w tym zakresie. W zależności od Państwa oczekiwań będzie to oferta na wyłączność lub łączona z innymi uczestnikami.
Organizowane usługi będą dostosowywane do zmieniających się obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną na Podlasiu i w kraju.

Proponujemy usługi turystyczne realizowane codziennie

Wycieczki na wyłączność lub łączone z innymi uczestnikami

11 czerwca 2020
16.00 – 20.00 – wycieczka wozami taborowymi/bryczkami z Białowieży na Pogorzelce z biesiadą przy ognisku i muzyce mechanicznej (istnieje możliwość udziału w biesiadzie z dojazdem transportem własnym oraz wcześniej samodzielnego zwiedzenia Szlaku Dębów Królewskich)

12 czerwca 2020
godz.8.00 – 20.00 – wycieczka autokarowa Szlakiem Kultur Podlasia (możliwość wyjazdu z Białowieży, Hajnówki, Narewki, Michałowa, Białegostoku, Supraśla)
godz. 9.30 – 14.30 – wycieczka półodkrytym pojazdem wolnobieżnym z Narewki do Białowieży
13.00 – 18.00 – wycieczka Białowieża i okolice z ogniskiem i konsumpcją

13 czerwca 2020
godz. 8.00 – 18.00 – wycieczka autokarowa na trasie Grabarka – Drohiczyn – Ziołowy Zakątek w Korycinach (możliwość wyjazdu z Białowieży, Hajnówki, Kleszczel, Siemiatycz)
godz. 9.30 – 14.30 – wycieczka półodkrytym pojazdem wolnobieżnym z Narewki nad Zalew Siemianówka ze zwiedzaniem Parku Przyrodniczego w Gruszkach, wieży widokowej w Maruszce oraz ognisko z konsumpcją w „Bobrowej Zagrodzie”
godz. 10.00 – 13.00 – zajęcia warsztatowe wypieku chleba i nauki wykonywania tradycyjnych wyrobów w Bobrowej Zagrodzie w Siemianówce ul. Łąkowa 32
16.00 – 20.00 – wycieczka wozami taborowymi/bryczkami z Białowieży na Pogorzelce z biesiadą przy ognisku i muzyce mechanicznej (istnieje możliwość udziału w biesiadzie z dojazdem transportem własnym oraz wcześniej samodzielnego zwiedzenia Szlaku Dębów Królewskich)

14 czerwca 2020

godz. 9.00 – 11.00 – wycieczka pojazdem wolnobieżnym z Narewki na uroczysko Kosy Most

Wycieczki na wyłączność lub łączone z innymi uczestnikami realizowane cyklicznie

Wycieczka  Szlakiem Kultur Podlasia.
Termin wycieczki: w każdy czwartek od 25 czerwca 2020 do 27 sierpnia 2020 w godz.8.00 – 20.00
Miejsce wyjazdu:
Białowieża: z pod hotelu „Białowieski” *** ul. Stoczek 218b, przy pensjonacie „Unikat” ul. Stoczek 39, z pod Hotelu **** „Żubrówka” ul. Pałacowa 6
Hajnówka: zatoka autobusowa przy zajeździe „Wrota Lasu” ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 14
Narewka: z pod Hotelu „Dwór Bartnika” ul. Hajnowska 2/1
Michałowo: przystanek autobusowy lub wg indywidualnych ustaleń
Białegostok: wg indywidualnych ustaleń
Supraśl: parking przy Ławrze Supraskiej
Środek transportu w zależności od liczby uczestników: samochód osobowy, bus, autokar

Ramowy program wycieczki:

  • zwiedzanie meczetu oraz mizaru w Kruszynianach, przejazd do Poczopka
  • zwiedzanie Silwarium w Poczopku (ścieżki dydaktyczne, ekspozycja przyrodnicza Galeria na Skraju Puszczy, Park Megalityczny z Miejscem Mocy, woliery z sowami, zegary słoneczne, zielniki
  • zwiedzanie Supraśla – filmowych Majaków, Ławra Supraska-wstęp, spacer po miasteczku (kościół św. Trójcy, ratusz, Dom Ludowy, domy tkaczy, Pałac Bucholtzów, filmowy posterunek policji)
  • w trakcie zwiedzania przerwa na posiłek we własnym zakresie w Supraślu  (proponujemy kuchnię tatarską lub regionalną podlaską) oraz Kruszynianach (kuchnia tatarska),
  • Białystok – zwiedzanie stolicy województwa podlaskiego: zespół Parkowo-Pałacowy Branickich, kościół katedralny, czas wolny na białostockiej starówce, objazdowa wycieczka po mieście

Świadczenia: transport, usługi przewodnickie, wstępy do zwiedzanych obiektów.

Koszt wycieczki: 150 zł/os przy minimum 10 osobach lub wg indywidualnych ustaleń