HOTEL DRUSKININKAI

V. Kudirkos ul. 45, Druskienniki, Litwa           REZERWACJA

W 2004 r. w Druskiennikach otwarto nowoczesny czterogwiazdkowy hotel „Druskininkai“. Hotel posiada 50 przestronnych i wyróżniających się oryginalnym wystrojem pokojów jednoosobowych, dwuosobowych, klasy miniluks, luks, apartamenty prezydenckie. Pokoje zostały urządzone z myślą nie tylko o gościach przybywających w celach wypoczynkowych, lecz o tych, którzy mogą potrzebować warunków do pracy. W każdym pokoju znajduje się miejsce pracy, barek, łącze internetowe, prywatny sejf, telewizja satelitarna. Goście poczują się bardziej komfortowo dzięki indywidualnie regulowanemu systemowi klimatyzacji i ogrzewania z funkcją podgrzewania wchodzącego powietrza, podgrzewanej podłodze w łazience oraz firankom nieprzepuszczającym światła.

Górne piętro jest przeznaczone dla gości specjalnych. Mieszczą się tam wyłącznie pokoje klasy luks oraz apartamenty prezydenckie.

W ciepłą pogodę nasi goście mają możliwość odpoczywać na przestronnych tarasach, z których rozpościera się zielona panorama centrum miasta. W tarasy są wyposażone pokoje klasy miniluks, luks i klasy apartamentowej.

W hotelu „Druskininkai” mogą Państwo skorzystać również z dodatkowych usług:

  • zostawić samochód na parkingu strzeżonym;
  • skorzystać z internetu;
  • zamówić usługi prania i czyszczenia;
  • nabyć upominki;
  • poczytać prasę;
  • wynająć rower albo samochód;
  • zamówić kwiaty, bilety albo wycieczki.

Restauracja hotelu „DRUSKININKAI“ **** (na parterze hotelu)

Elegancka restauracja hotelowa spotyka gości rześkim szmerem wody oraz nastrojową muzyką. Przytulny wystrój restauracji doskonale pasuje na różnorodne święta, spotkania biznesowe czy romantyczny wieczór. Możemy jednocześnie przyjąć do 100 gości.

Przyjacielski zespół restauracji zaproponuje wyjątkowe menu dań europejskich, doskonałą obsługę i przytulne otoczenie. Potrawy przygotowane w sposób jakościowy i smaczny podkreślą wyjątkową i zapadającą w pamięć atmosferę.

Każdego ranka na gości będzie tu czekało obfite śniadanie. Na życzenie gości jedzenie może zostać dostarczone do pokojów.

Podziwiać urzekające widoki okolic Druskiennik można nawet niewychodząc z hotelu. Wystarczy podnieść się na dach budynku znajdujacego sie obok hotelu „Lietuva” ***, gdzie położona jest restauracja „Cztery wiatry”. Przytulny wystrój wnętrza, przyjemna i profesjonalna obsługa, szeroki wybór wykwintnych dań w okamgnieniu poprawi nastrój i pozwoli napawać się emanującą atmosferą romantyzmu.

Park Wodny
Park Wodny „Grand SPA Lietuva” – to oaza, w której czas staje w miejscu i znika rutyna, w okamgnieniu zapomina się o codziennych kłopotach. Tu zmęczona dusza zostaje zregenerowana, powraca energia i siły. To miejsce, gdzie do terapii wykorzystuje się nie tylko wodę i ciepło, lecz również leczniczą moc sztuki. W wyjątkowym wnętrzu parku wodnego każdy odnajdzie swój żywioł– wodę, powietrze, ziemię lub ogień.

W parku wodnym znajdą Państwo długi basen do pływania i basen niesfornych fal morskich, wesoło płynący zakolami potok górski, basenik dla dzieci, doznają mocy wody spadającej kaskadą i poczują ciepło jacuzzi, będą mogli zjechać bezpieczną zjeżdżalnią rodzinną albo emocjonującą trasą do zjeżdżania.

Wyjątkowej mocy leczniczej i przyjemności doznają Państwo w basenie z wodą mineralną, w którym można nie tylko popływać, lecz również poprawić stan zdrowia stosując indywidualne zabiegi kąpieli pionowych. Osoby pragnące doznać leczniczego działania ciepła będą mogły wstąpić pogrzać się do strefy saun, w której jest nawet 5 saun różnego rodzaju oraz wschodnia łaźnia „Hammam“, przeznaczona do zabiegów indywidualnych.

Odpocząć po saunie i ogrzać się po przyjemnościach doznanych w wodzie będą Państwo mogli na „Słonecznej łączce” – unikalnej sztucznej plaży z imitacją wydm i prawdziwym piaskiem.

Centrum konferencyjne
Centrum konferencyjne  „Grand SPA Lietuva“ jest połączone z hotelami trzy i czterogwiazdkowymi, nowoczesną lecznicą i parkiem wodnym, a więc wszystko jest w zasięgu ręki bez wychodzenia na zewnątrz kompleksu, dlatego konferencje i inne przedsięwzięcia można urozmaicić zabiegami zdrowotnymi i innymi rozrywkami. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy zestaw usług związanych z pracą i wypoczynkiem. Tym samym zapewniamy prywatność i izolację od zgiełku na zewnątrz, stylowe i komfortowe otoczenie oraz doskonałą obsługę.

Na organizowane konferencje, seminaria lub przedsięwzięcia o innym charakterze oferujemy sale w czterech różnych rozmiarach:

„Nemunas“ (375.5 m2) do 350 os.
„Neris“ (169.3 m2) do 140 os.
„Merkys“ (172.52 m2) do 120 os.
„Ūla“ (80 m2) do 45 os.
Cztery sale mieszczą równocześnie do 785 osób.

Nowoczesny sprzęt nagłaśniający zapewni idealne nagłośnienie, potrzebne do przeprowadzenia koncertu lub przeglądu filmów.  System pętli indukcyjnej pomoże osobom cierpiącym na zaburzenia słuchu, natomiast system oświetlenia scenicznego pozwoli stworzyć odpowiedni nastrój imprezy. Na organizowane przez Państwa przedsięwzięcia oferujemy system tłumaczenia synchronicznego, wysokiej jakości technikę odtwarzania obrazu oraz nowoczesny system klimatyzacyjno-wentylacyjny. Podczas całej imprezy jakością obsługi oraz niezbędnym wyposażeniem zajmie się zawodowy i młody zespół.

Lecznica
Lecznica „Grand SPA Lietuva” – to jedna z największych i najnowocześniejszych lecznic w Krajach Bałtyckich, oferująca usługi leczenia, poprawy zdrowia i usługi rehabilitacyjne w jednym miejscu. Nasi goście mogą wybierać spośród ponad stu różnorodnych zabiegów – od pielęgnacji urody czy odbudowy równowagi duchowej po leczenie skomplikowanych chorób i powrót do formy po doznanych urazach. więcej ….

Pakiety weekendowe

 

PAKIET „ROMANTYCZNY DUET” w hotelu Druskininkai ****

Pakiet „Przyjemności Spa” w hotelu Druskininkai ****

Pakiet “aqua” w hotelu Druskininkai ****

Pakiet rodzinny „Ja, mama i tato” w hotelu Druskininkai ****

Pakiet “SPA Druskininkai” w hotelu Druskininkai ****

PROGRAM „MIODOWY SEN“ w hotelu Druskininkai ****

PROGRAM „KRÓLEWSKI WYPOCZYNEK” w hotelu Druskininkai ****

PROGRAM „MORZE MARTWE” w hotelu Druskinikai ****