Spływ kajakowy z biesiadą w Puszczy Knyszyńskiej

OFERTA DLA GRUP

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane do aktywnego spędzenia wolnego czasu w pięknych plenerach Puszczy Knyszyńskiej. Zaczynamy spływem kajakowym piękną rzeką Supraśl a po spływie biesiadujemy przy ognisku i grillu w Puszczy Knyszyńskiej.

ognisko z biesiadą Junior

Proponowany program imprezy

Wyjazd BUS-em/autokarem z miejsca zamieszkania, przejazd do Supraśla.
Spływ kajakowy rzeką Supraśl na trasie Supraśl – Pólko (ok. 7 km) lub na trasie Supraśl – Nowodworce (ok. 14 km).

Po zakończeniu spływu przejazd na miejsce ogniskowe w Puszczy Knyszyńskiej ( okolice Supraśla ). Biesiada przy ognisku i grillu. Do dyspozycji grupy zadaszone i oświetlone wiaty z miejscami do siedzenia oraz scena do tańczenia. Impreza z oprawą muzyczną. Podczas biesiady gry i rywalizacje zespołowe min. strzelanie z łuku do tarczy, przeciąganie liny, zawody w biegu na nartach wieloosobowych, rzut myśliwską rohatyną na odległość, itp.

Proponowane menu biesiady: żurek, bigos myśliwski, kiełbaski ogniskowe, mix dań z grilla –kiszka ziemniaczana, kiełbaski vege i mięsne, warzywa grillowane, deska wędlin, warzywa sezonowe, kawa, herbata, napoje zimne, pieczywo, keczup, musztarda, dodatki. Alkohol na imprezie we własnym zakresie. W godzinach wieczornych powrót do miejsca zamieszkania

Świadczenia: przejazd BUS-em/autokarem, wynajem miejsca ogniskowego, organizacja spływu kajakowego ( wypożyczenie kajaków wraz z wyposażeniem, transport kajaków ), organizacja, menu i obsługa biesiady przy ognisku, oprawa muzyczna, opał, sprzątanie.

Dodatkowo możemy zapewnić opiekę ratowników na spływie oraz zorganizować przejazd zaprzęgami konnymi po Puszczy Knyszyńskiej w czasie trwania biesiady.

Cena imprezy jest uzależniona od ilości osób i zamawianych świadczeń. Szczegółowy kosztorys imprezy przesyłamy w ciągu kilku dni od daty otrzymania zapytania.

Zamówienia i szczegółowe informacje:
Biuro Podróży „Junior” ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok

e-mail: biuro@junior.bialystok.pl
tel. 85 741 57 20, 606 256 209, 602 470 422

Serdecznie zapraszamy!!!