HOTEL LIETUVA

Hotel „Lietuva”  ***
V. Kudirkos ul. 45, Druskienniki, Litwa       REZERWACJA

Pokoje W hotelu czeka na Państwa 179 pokoi jednoosobowych, dwuosobowych i klasy luks. W wystroju przeważają spokojne i relaksujące barwy, a subtelne oświetlenie stwarza wrażenie przytulności. Osobom, odpoczywającym z rodziną oferujemy specjalne połączone ze sobą pokoje.

Restauracja. Na parterze hotelu „Lietuva“ do dyspozycji gości jest BAR LOBBY. Miły i usłużny personel zaproponuje orzeźwienie po podróży i zaoferuje szeroki wybór napojów. Jest to miejsce, gdzie można doskonale odsapnąć i zacząć cieszyć się z przyjemności, które oferuje kompleks „Grand SPA Lietuva“.

Podziwiać urzekające widoki okolic Druskiennik można nawet niewychodząc z hotelu. Wystarczy podnieść się na dach budynku, gdzie położona jest restauracja „Cztery wiatry”. Przytulny wystrój wnętrza, przyjemna i profesjonalna obsługa, szeroki wybór wykwintnych dań w okamgnieniu poprawi nastrój i pozwoli napawać się emanującą atmosferą romantyzmu.

Park Wodny
Park Wodny „Grand SPA Lietuva” – to oaza, w której czas staje w miejscu i znika rutyna, w okamgnieniu zapomina się o codziennych kłopotach. Tu zmęczona dusza zostaje zregenerowana, powraca energia i siły. To miejsce, gdzie do terapii wykorzystuje się nie tylko wodę i ciepło, lecz również leczniczą moc sztuki. W wyjątkowym wnętrzu parku wodnego każdy odnajdzie swój żywioł– wodę, powietrze, ziemię lub ogień.

W parku wodnym znajdą Państwo długi basen do pływania i basen niesfornych fal morskich, wesoło płynący zakolami potok górski, basenik dla dzieci, doznają mocy wody spadającej kaskadą i poczują ciepło jacuzzi, będą mogli zjechać bezpieczną zjeżdżalnią rodzinną albo emocjonującą trasą do zjeżdżania.

Wyjątkowej mocy leczniczej i przyjemności doznają Państwo w basenie z wodą mineralną, w którym można nie tylko popływać, lecz również poprawić stan zdrowia stosując indywidualne zabiegi kąpieli pionowych. Osoby pragnące doznać leczniczego działania ciepła będą mogły wstąpić pogrzać się do strefy saun, w której jest nawet 5 saun różnego rodzaju oraz wschodnia łaźnia „Hammam“, przeznaczona do zabiegów indywidualnych.

Odpocząć po saunie i ogrzać się po przyjemnościach doznanych w wodzie będą Państwo mogli na „Słonecznej łączce” – unikalnej sztucznej plaży z imitacją wydm i prawdziwym piaskiem.

Centrum konferencyjne
Centrum konferencyjne  „Grand SPA Lietuva“ jest połączone z hotelami trzy i czterogwiazdkowymi, nowoczesną lecznicą i parkiem wodnym, a więc wszystko jest w zasięgu ręki bez wychodzenia na zewnątrz kompleksu, dlatego konferencje i inne przedsięwzięcia można urozmaicić zabiegami zdrowotnymi i innymi rozrywkami. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy zestaw usług związanych z pracą i wypoczynkiem. Tym samym zapewniamy prywatność i izolację od zgiełku na zewnątrz, stylowe i komfortowe otoczenie oraz doskonałą obsługę.

Na organizowane konferencje, seminaria lub przedsięwzięcia o innym charakterze oferujemy sale w czterech różnych rozmiarach:

 • „Nemunas“ (375.5 m2) do 350 os.
 • „Neris“ (169.3 m2) do 140 os.
 • „Merkys“ (172.52 m2) do 120 os.
 • „Ūla“ (80 m2) do 45 os.

Cztery sale mieszczą równocześnie do 785 osób.

Nowoczesny sprzęt nagłaśniający zapewni idealne nagłośnienie, potrzebne do przeprowadzenia koncertu lub przeglądu filmów.  System pętli indukcyjnej pomoże osobom cierpiącym na zaburzenia słuchu, natomiast system oświetlenia scenicznego pozwoli stworzyć odpowiedni nastrój imprezy. Na organizowane przez Państwa przedsięwzięcia oferujemy system tłumaczenia synchronicznego, wysokiej jakości technikę odtwarzania obrazu oraz nowoczesny system klimatyzacyjno-wentylacyjny. Podczas całej imprezy jakością obsługi oraz niezbędnym wyposażeniem zajmie się zawodowy i młody zespół.

Lecznica
Lecznica „Grand SPA Lietuva” – to jedna z największych i najnowocześniejszych lecznic w Krajach Bałtyckich, oferująca usługi leczenia, poprawy zdrowia i usługi rehabilitacyjne w jednym miejscu. Nasi goście mogą wybierać spośród ponad stu różnorodnych zabiegów – od pielęgnacji urody czy odbudowy równowagi duchowej po leczenie skomplikowanych chorób i powrót do formy po doznanych urazach.

Lecznica „Grand SPA Lietuva” przejęła i kontynuuje długoletnie doświadczenie w leczeniu, zgromadzone przez specjalistów sanatorium „Lietuva”. W gruntownie odnowionej lecznicy wdrożono najnowocześniejsze technologie leczenia i SPA nowej generacji.

Zabiegi lecznicy „Grand SPA Lietuva” można zastosować w leczeniu każdego schorzenia – od chorób jamy ustnej po schorzenia serca, płuc, kręgosłupa, stawów, choroby ginekologiczne, jelit i układu trawiennego. Cieszymy się z możliwości zaoferowania Państwu wysoko wykwalifikowanej nowoczesnej bazy diagnostycznej i konsultacji specjalistów.

Czy wiesz, że…

 • Lecznica „Grand SPA Lietuva” jest wyposażona w barokamerę, w której w czasie seansu organizm zostaje nasycony tlenem, który jest niezbędny dla każdego człowieka. Leczenie tlenem jest wyjątkowo skuteczne w schorzeniach płuc, naczyń krwionośnych, przy chorobie wieńcowej serca i schorzeniach wątroby, efektywnie leczy długo niegojące się rany. Zabieg ten jest wyjątkowo skuteczny w walce z nadwagą, przedwczesnym starzeniem się skóry, depresją czy przemęczeniem;
 • W lecznicy do wszystkich zabiegów – kąpieli, inhalacji, masaży podwodnych, zabiegów wewnętrznych, basenów wykorzystuje się tylko naturalną wodę mineralną, która do lecznicy trafia prosto z odwiertu;
 • Oferujemy lubiany przez wszystkich i wyjątkowo skuteczny zabieg – gimnastyka lecznicza w kąpieli pionowej z wodą mineralną. Doskonały zabieg w walce z problemami kręgosłupa oraz w celu uniknięcia takich problemów, a także jako zabieg odstresowujący. Jest on prowadzony przez doświadczonego specjalistę kinezyterapeutę, który nadzoruje i pokazuje, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia.
 • Tylko u nas znajdą Państwo basen ze ścianą ze szkła. To ścieżka joggingowa w wodzie, z możliwością śledzenia parametrów ciała i ustawienia stopnia trudności programu. W czasie biegu pokonuje się opór wody, więc ta ścieżka jest bardzo efektywna dla osób pragnących wzmocnić się fizycznie, zrzucić wagę, w walce z cellulitem.
 • Wystarczy jeden zabieg w kriosaunie, żeby organizm pozbył się od 500 do 2 000 kilokalorii. To sztucznie zimna sauna, w której reżim temperatur waha się od –110 ºC do – 140 ºC. Kriosauna pomaga nie tylko w spalaniu kalorii, lecz również poprawia krwiobieg, wzmacnia osłabiony immunitet, zapobiega alergii.
 • W lecznicy „Grand SPA Lietuva” będą mogli Państwo delektować się koktajlami ziołowymi przygotowanymi według receptury legendarnej zielarki litewskiej Eugenii Šimkūnaitė.
 • Stresu i zmęczenia bez trudu można się pozbyć w kapsule parowej z terapią barwami i zapachami oraz prysznicem. Po wygodnym urządzeniu się niczym w łóżku i całkowitym rozluźnieniu otrzymają Państwo wielką korzyść dla zdrowia. Pod działaniem pary pot, który został usunięty z organizmu tu jest zmywany. Komputerowy program kapsuły parowej pozwala na całkowity relaks. Detoksykujący program antystresowy aktywuje system odpornościowy, nawilża, ujędrnia i odmładza skórę, poprawia przemianę materii, usuwa toksyny i cellulit.
 • Do leczenia parodontozy proponujemy aplikacje borowinowe na dziąsła oraz hydromasaż dziąseł. Ten rzeczywiście skuteczny zabieg wzmacnia krwawiące, spuchnięte, bolesne dziąsła i przywraca promienny uśmiech.

Pakiety weekendowe

PAKIET „ROMANTYCZNY DUET” w hotelu Lietuva
PAKIET „Przyjemnosci SPA” w hotelu Lietuva ***
PAKIET „AQUA” w hotelu Lietuva ***
PAKIET RODZINNY „Ja, mama i tato” w hotelu Lietuva ***
PAKIET „SPA DRUSKININKAI” w hotelu Lietuva ***
PAKIET „MIODOWY SEN” w hotelu Lietuva ***
PAKIET „KRÓLEWSKI WYPOCZYNEK” w hotelu Lietuva ***
PROGRAM „MORZE MARTWE” w hotelu Lietuva ***