Wycieczki do Lwowa i okolic

Proponujemy Państwu odwiedzenie Lwowa oraz jego najbliższych okolic. Wyjazdy organizujemy dla grup z Białegostoku oraz z innych miejscowości. W przypadku wyjazdów z innych miejscowości może uklec zmianie plan wycieczki. Szczegółowe plany wycieczki oraz zakres świadczeń dopasowujemy do oczekiwań klienta. 
Przy grupach szkolnych – 1 opiekun na 15 osób bezpłatnie.
Ze względu na wojnę na Ukrainie wycieczki czasowo zawieszone.

Weekend we Lwowie /3 dni/

Plan wycieczki

I dzień:
5.00 wyjazd z Białegostoku /wyjeżdżamy również z innych miejscowości/ – przejazd na granicę państwa – granica państwa (formalności ok. 2 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu) – Lwów przyjazd do hotelu w centrum miasta (ok. godz. 16.00 czasu lokalnego), zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny spacer z pilotem po Lwowie, powrót na nocleg. Trasa z Białegostoku ok. 460 km. W tym dniu proponujemy wieczór regionalny z muzyką na żywo zamiast obiadokolacji.

II dzień:

Lwów, po śniadaniu zwiedzanie miasta z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem m.in.: Rynek Starego Miasta, Kamienica Królewska z muzeum Jana Sobieskiego, katedra łacińska, kościół Dominikanów, cerkiew Wołoska, kościół Bernardynów, katedra Ormiańska, katedra p.w. Św. Jura, Wały Hetmańskie, opera, Łyczaków z Cmentarzem Orląt Lwowskich, powrót do hotelu, obiadokolacja, czas wolny (dla chętnych proponujemy rezerację biletów w Lwowskiej Operze), nocleg.

III dzień:

Lwów, po śniadaniu wyjazd z Lwowa – Żółkiew zamek fara – mauzoleum Żółkiewskich i Sobieskich, cerkiew, synagoga – granica państwa – po trasie przerwa na posiłek (we własnym zakresie) – powrót do Białegostoku (lub do miejsca wyjazdu) w godzinach wieczornych. Trasa ok. 460 km.

Cena zawiera: transport: autokar (klimatyzacja), zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu*** we Lwowie, pokoje 2-os z łazienkami, wyżywienie zgodnie z programem: 2 x śniadania, 2 x obiadokolacje, opiekę pilota na całej trasie, ubezpieczenie NNW i KL (TU AXA), opłaty graniczne

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usług przewodnika lokalnego polskojęzycznego we Lwowie, dopłaty do pokoju 1-os. (obowiązkowej w przypadku braku osoby na dokwaterowanie)

Istnieje możliwość zorganizowania we Lwowie wieczorku regionalnego z muzyką na żywo (koszt od 80 zł) oraz rezerwacji biletów do Lwowskiej Opery (koszt ok. 40zł)

Lwów – Olesko - Krzemieniec - Poczajew / 3 dni /

Plan wycieczki

I dzień:
Ok. 05.00 – wyjazd z Białegostoku
ok. 15.00 – 16.00 przyjazd do Lwowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Stare Miasto z katedrą łacińską i ormiańską, Kamienicą Królewska i Czarną, kościołem dominikanów i bernardynów, cerkwią wołoską, dworzec kolejowy, katerdra grekokatolicka św. Jura, kościół św. Elżbiety, Teatr Opery i Baletu), obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu we Lwowie (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami)

II dzień
8.00 – śniadanie, wyjazd na wycieczkę: Olesko (zamek gdzie urodził się Jan III Sobieski), Krzemieniec (ruiny zamku na Górze Bony, dworek Słowackiego), Poczajew (zwiedzanie Ławry Poczajewskiej) , powrót do Lwowa, obiadokolacja

III dzień
8.00 – śniadanie, cd. zwiedzania Lwowa (panorama miasta z Wysokiego Zamku, Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Obrońców Lwowa), wyjazd do Żółkwi, zwiedzanie miasta (zamek, fara z kryptą Żółkiewskich, cerkiew bazylianów, kościół dominikanów, synagoga)
ok. 15.00 – wyjazd po obiedzie na granicę
ok. 24.00 – powrót do Białegostoku

Cena zawiera: ubezpieczenie NNW i KL, transport autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad, opieka pilota, usługi przewodnickie w języku polskim na Ukrainie, opłaty graniczne, utrzymanie 2 kierowców (noclegi + wyżywienie). 

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Wycieczka Lwów – Olesko – Podhorce – Krzemieniec - Żółkiew ( 4 dni )

Plan wycieczki

I dzień:
Wyjazd, przekroczenie granicę państwa w Hrebennem. Przyjazd do Lwowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, wieczorny spacer po Lwowie z pilotem. Istnieje mozliwość wykupienia biletów do Lwowskiej Opery lub na Balet.

II dzień
Śniadanie, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem: Stare Miasto z katedrą łacińską i ormiańską, Kamienicą Królewska i Czarną, kościołem dominikanów i bernardynów, cerkwią wołoską, dworzec kolejowy, katerdra grekokatolicka św. Jura, kościół św. Elżbiety, Teatr Opery i Baletu), panorama miasta z Wysokiego Zamku, Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Obrońców Lwowa), obiadokolacja.

III dzień
Śniadanie, wyjazd na wycieczkę: Olesko (zamek gdzie urodził się Jan III Sobieski), Podhorce (zamek Koniecpolskich, kościół) , Krzemieniec (ruiny zamku na Górze Bony, dworek Słowackiego, Liceum Krzemienieckie), powrót do Lwowa, obiadokolacja.

IV dzień
Śniadanie, wyjazd do Żółkwi, zwiedzanie miasta (zamek, fara z kryptą Żółkiewskich, cerkiew bazylianów, kościół dominikanów, synagoga), wyjazd na granicę, po trasie przerwa na obiad w Polsce. .

Cena zawiera: ubezpieczenie NNW i KL,  transport autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad, opieka pilota, usługi przewodnickie w języku polskim na Ukrainie, utrzymanie 2 kierowców (noclegi + wyżywienie).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.