Wycieczka Białystok – Ryga – Wilno – Troki (5 dni)

Białystok, Ryga, Wilno i Troki to jedno z największych skupisk architektury secesyjnej w Europie, które daje wyjątkową sposobność do zapoznania się z najświetniejszym okresem w dziejach tej części świata.

I dzień
Przyjazd grupy do Białegostoku, zakwaterowanie w hotelu „GROMADA”. Zwiedzanie Białegostoku ( Park i Pałac Branickich, Pałacyk gościnny Branickich, kościół św. Rocha, cerkiew św. Mikołaja, Rynek Kościuszki ).Obiadokolacja, czas wolny ( UWAGA: istnieje możliwość zorganizowania ogniska z dyskoteką pod wiatami przy hotelu lub dyskoteki w klubie nocnym )

II dzień
Śniadanie, przejazd do Rygi, zakwaterowanie w **hotelu ( pokoje z łazienkami ), czas wolny, obiadokolacja, nocleg

III dzień
Śniadanie, zwiedzanie Rygi z przewodnikiem: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, kościół św. Piotra z platformą widokową – wstęp, gildie kupieckie, przejazd do Wilna, zakwaterowanie w ** hotelu ( pokoje z łazienkami ), obiadokolacja

IV dzień
Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem ( Ostra Brama, Wzgórze III Krzyży, cmentarz na Rossie, kościół św. Piotra i Pawła, kościół .św. Anny, Starówka Wileńska, Uniwersytet Wileński – wstęp, Muzeum A. Mickiewicza – wstęp), obiadokolacja,

V dzień
Śniadanie, przejazd do Trok, zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich – wstęp, wyjazd do Polski

Świadczenia: nocleg w Białymstoku, nocleg w Rydze, dwa noclegi w Wilnie, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW i KL, usługi przewodnickie na Podlasiu, w Rydze, Wilnie, i Trokach, opieka licencjonowanego pilota, transport autokarem*, bilety wstępu**.