Białoruś

Perły architektury i nieskażona przyroda. Białoruś nadal pozostaje nieodkryta przez polskich turystów. Białoruś oferuje mnóstwo ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych.

SZCZEGÓŁY WYCIECZEK:

Wycieczka Szlakiem Adama Mickiewicza i Elizy Orzeszkowej ( 2 dni )

I dzień

Przyjazd do Nowogródka, zwiedzanie: muzeum A. Mickiewicza, góra Mendoga, średniowieczny zamek, kopiec A. Mickiewicza, kościół farny. Przyjazd do Grodna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, wieczorne zwiedzanie Grodna z pilotem.

II dzień

Śniadanie, zwiedzanie Grodna: Muzeum i pomnik E. Orzeszkowej, cmentarz i grób Elizy Orzeszkowej, zamek Stefana Batorego, kościół farny, grób Jana i Cecylii w Bohatyrewiczach, obiad, przekroczenie granicy białorusko-polskiej, powrót do Polski w godzinach wieczornych

Świadczenia: noclegi w hotelu w Grodnie ( pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), śniadanie, obiadokolacja, obiad, usługi przewodnickie, wiza na Białoruś, opieka licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW + KL, transport autokarem*, bilety wstępu**.

Wycieczka Nowogródek – Mir – Nieśwież – Grodno ( 3 dni )

W programie:

  • I dzieńPrzyjazd do Grodna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, wieczorne zwiedzanie Grodna z pilotem.II dzieńŚniadanie, przyjazd do Nowogródka, zwiedzanie: muzeum A. Mickiewicza, góra Mendoga, średniowieczny zamek, kopiec A. Mickiewicza, kościół farny. Mir – odrestaurowany gotycki zamek Radziwiłłów – pierwowzór soplicowskiego zamku Horeszków. Nieśwież: zespół parkowo – pałacowy Radziwiłłów, barokowy kościół katedralny z rodzinnym grobowcem rodu Radziwiłłów. Przyjazd do Grodna, obiadokolacja.III dzieńŚniadanie, zwiedzanie Grodna: Muzeum i pomnik E. Orzeszkowej, cmentarz i grób Elizy Orzeszkowej, zamek Stefana Batorego, kościół farny, wyjazd do Polski, przekroczenie granicy białorusko-polskiej, obiad w Białymstoku, wyjazdŚwiadczenia: 2 noclegi w hotelu**/*** ( pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługi przewodnickie, wiza na Białoruś, opieka licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW + KL, transport autokarem*, bilety wstępu**.(*) – w zależności od uzgodnień transport autokarem zabezpiecza BP „JUNIOR” s.c. lub zamawiający

    (**) – w zależności od uzgodnień bilety wstępu opłaca BP „JUNIOR” s.c. lub zamawiający