Wyjazdy lecznicze do sanatoriów

Biuro Podróży „Junior” proponuje turnusy lecznicze w sanatoriach na Białorusi. Pobyty od 7 do 21 dni. Sanatoria na Białorusi dysponują nowoczesną aparaturą rehabilitacyjną i leczniczą, oferują wysoki poziom usług oraz zabiegów. Większość sanatoriów posiada dodatkowo profesjonalną bazę rekreacyjno-kulturalną ( baseny, sale kinowe i koncertowe, boiska sportowe, własne plaże, itp. ). Z lekarzami można się porozumieć w jęz. polskim. Ceny pobytów sanatoryjnych są konkurencyjne w stosunku do polskich sanatoriów.

Wszystkim osobom zainteresowanym pomożemy załatwić wizy białoruskie oraz oferujemy wszelką pomoc w organizacji dojazdu do poszczególnego obiektu.

INFORMACJE O SANATORIACH:

Sanatorium RADON

Sanatorium CZABAROK

Sanatorium RÓŻAŃSK

Sanatorium OZIERNYJ

Sanatorium NADZIEJA

Sanatorium BUG

Szczegółowe informacje rownież w katalogu ofert sanatoryjnych poniżej.

 

INFORMACJE WSPÓLNE DLA WSZYSTKICH SANATORIÓW

WYŻYWIENIE:

 • 4 posiłki dziennie ( śniadanie, 2 śniadanie, obiad, kolacja )
 • Posiłki serwowane

ZAKWATEROWANIE:

 • Pokoje 2-os. z prysznicem i WC
 • Na życzenie klienta dostępne są pokoje 1-os. 3-os. , pokoje LUX oraz apartamenty

SUGEROWANA ILOŚĆ DNI POBYTU:

 • 7,8 dni
 • 14,15 dni

CENA ZAWIERA:

 • Koszt noclegu 4 posiłki dziennie
 • Procedury lecznicze ( 4,5 dziennie, w zależności od wskazań lekarza )
 • Obowiązkową opłatę klimatyczną

CENA NIE ZAWIERA:

 • Kosztów ubezpieczenia KL i NNW
 • Kosztów wizowych
 • Dojazdów
 • Dodatkowych płatnych zabiegów

UBEZPIECZENIE:

Wszystkie osoby wyjeżdżające do sanatorium na Białorusi ubezpieczamy od kosztów leczenie ( KL ) oraz następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW ) w UNIQA TU S.A. Wysokość ubezpieczenia:

KL – 20.000 EURO/os

NNW – 2.000 EURO/os

Możliwy jest zakup ubezpieczenia na wyższe sumy oraz wykupienie opcji „Choroby przewlekłe”. Koszt ubezpieczenia jest uzależniony od ilości dni pobytu na Białorusi.

SPRAWY PASZPORTOWO-WIZOWE:

Zgodnie z decyzją władz Białorusi z dniem 1 lipca 2022 został wprowadzony czasowo dla obywateli RP ruch bezwizowy. Oznacza to, iż do dnia 31.12.2022r można jeździć na leczenie do białoruskich sanatoriów tylko z paszportem i obowiązkowym ubezpieczeniem NNW i KL.  Paszport musi być ważny minimum 3 miesiące od daty planowanego wyjazdu. 

DŁUGOŚĆ POBYTU:

W sanatoriach białoruskich opłaca się za dni pobytu. Pierwszym gwarantowanym świadczeniem jest śniadanie w dniu przyjazdu a ostatnim kolacja w dniu wyjazdu. Sugerujemy wyjazdy minimum 7,8-dniowe.

DOKUMENTY NA WYJAZD:

Wskazane jest posiadanie przy sobie wszelkich wyników i badań lekarskich. Można także zabrać ze sobą historię choroby oraz inne dokumenty. Ułatwi to lekarzowi w sanatorium przypisanie odpowiednich procedur leczniczych.

JAK DOJECHAĆ:

Większość sanatoriów znajduje się w odległości kilkudziesięciu kilometrów od polskiej granicy. Można do nich dojechać własnym środkiem transportu, pociągiem lub autobusem rejsowym. Pociągi oraz autobusy rejsowe dojeżdżają z reguły tylko do większych miast znajdujących się w pobliżu sanatoriów takich jak Grodno, Brześć czy Wołkowysk. Z powyższych miejsc zapewniamy dojazd do konkretnego sanatorium środkiem transportu naszych białoruskich kontrahentów ( samochód osobowy, BUS ). Większym grupom zorganizowanym zapewniamy transport na trasie miejsce wyjazdu – sanatorium – miejsce wyjazdu.

JAK DOKONAĆ REZERWACJI:

Telefonicznie lub e-mailem na adres biuro@junior.bialystok.pl. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie zapytania, przygotują umowę i będą w stałym kontakcie z klientami.

Adres Biura: Biuro Podróży „Junior” s.c. Ul. Stołeczna 25 15-879 Białystok

Tel. 85 741 57 20, 85 744 43 26, 791 792 044

www.junior.bialystok.pl,

biuro@junior.bialystok.pl