Wycieczki zagraniczne

Jest wiele ciekawych zakątków Europy, które warto byłoby odwiedzić. Polecamy poznanie tych miejsc z Biurem Podróży „JUNIOR” . Przedstawiona oferta wycieczek jest ramowa, obejmuje miejsca najczęściej odwiedzane i może być zarówno dla dzieci i młodzieży (wycieczki szkolne) jak dla osób dorosłych (wycieczki zakładowe). Szczegółowe programy ustalamy indywidualnie dostosowując do możliwości finansowych, technicznych i specjalnych oczekiwań klienta.Staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie tak aby zadowolić każdego klienta.

Oferta wycieczek może być realizowana naszym lub Państwa transportem. Ostateczna cena wycieczki zależy od zakresu świadczeń, standardu miejsc zakwaterowania grupy oraz ilości uczestników. Pomimo takiego samego programu – wycieczki dla grup szkolnych mogą się różnić ceną od wycieczek zakładowych dla grup osób dorosłych ze względu na inne koszty za te same świadczenia.

Szczegóły znajdą Państwo w cenniku

Wybraną ofertę można pobrać z naszej strony internetowej lub uzgodnić osobiście, e-mailem z BP JUNIOR. Nasi pracownicy fachowo doradzą i pomogą znaleĽć coś odpowiedniego dla Państwa. W przypadku grup z Białegostoku mogą Państwo również zaprosić naszego przedstawiciela do firmy w celu udzielenia niezbędnych informacji związanych z wycieczką.

Proponujemy następujące wycieczki zagraniczne:

Bawaria jakiej nie znacie w 10 dni

Bawaria to magiczne miejsce z fantastyczną przyrodą,  wspaniałymi krajobrazami,  wielkimi zabytkami,  historycznymi miastami i   wioskami, gdzie czas zatrzymał się kilka wieków temu.

Szczegóły

Szwajcaria Centralna czyli jak poczuć Alpy

Wszystkich tych którzy chcą poczuć Alpy zapraszamy w terminie 06-14.08.2022 na wycieczkę do Szwajcarii Centralnej

Szczegóły

Nad Reną, Mozelą i Nekarem w 9 dni

Proponujemy Państwu 3 terminy wycieczek w dolinę Renu, Mozeli i Nekaru w 9 dni

Szczegóły

Wycieczka do Niemiec Skarby Pogranicza

Niemcy to kraj pełen wspaniałych zabytków. Wiele z nich położonych jest tuż przy polskiej granicy zachodniej z czego największą historyczną skarbnicą pozostaje stolica Saksonii – Drezno.

Szczegóły

Karpacz – Karkonoski Park Narodowy – Drezno – Książ

Skandynawska przyroda w sercu Europy. Karkonoski Park Narodowy, służy ochronie i udostępnianiu Karkonoszy.

Szczegóły

Kruszwica – Gniezno – Poznań – Berlin

4 dniowa wycieczka, która dostarczy wielu nowych wrażeń, odkrywje mnóstwo ciekawostek, pozwalając na poznanie jednych z najpiękniejszych miast Polski i Berlina.

Szczegóły

Wrocław – Góry Stołowe – Praga – Kłodzko

Ojczyzna Bohumila Hrabala zachwyca bogactwem tradycji i kultury, na której czele stoi modna i kosmopolityczna stolica – Praga.

Szczegóły

Kraków – Słowacja – Zakopane

Zapraszamy Państwa na wycieczkę do Słowacji i w polskie Tatry. Z Magóry Spiskiej  zobaczą Państwo panoramę na Tatry Bielskie i Pieniny, zwiedzą Jaskinię Bielską, zamek Zamojskich w Lubowli oraz odwiedzą Kraków i Zakopane.

Szczegóły

Zamość – Lwów – Krasiczyn – Przemyśl – Łańcut

Wycieczka pozwala poznać Lwów i jedne z piękniejszych miast w naszym kraju: Zamość, Przemyśl i Łańcut.

Szczegóły

Białystok – Wilno – Białowieża

Przemierz Białystok i Litwę  podczas wycieczek pełnych zwiedzania i niesamowitych przeżyć!

Szczegóły

Paryż

Paryż – stolica Francji, stolica mody, miasto zakochanych. Te określenia można mnożyć w nieskończoność. To jedno z piękniejszych miast.

Szczegóły

Berlin i okolice

Berlin dzisiaj to nie tylko wielka historia, ale także nowoczesna architektura. A i w okolicy Berlina atrakcji nie brakuje!

Szczegóły

Berlin – Centrum Rozrywki Heide Park

Berlin – miasto, które niczego nie udaje i nie lubi rzeczy na pokaz. Jest minimalistyczne, bardzo nowoczesne, a przy tym dynamiczne i otwarte na turystów.

Szczegóły

Trzy Stolice – Wiedeń – Bratysława – Budapeszt

3 stolice – klasyczny Wiedeń, urocza Bratysława oraz pachnący winem Budapeszt.

Szczegóły

Budapeszt

Każdy, kto odwiedził Budapeszt, wraca z niego zauroczony. To malownicze miasto pełne tradycyjnych łaźni, doskonałego jedzenia i win ze świetnym życiem.

Szczegóły