Wycieczki zagraniczne

Jest wiele ciekawych zakątków Europy, które warto byłoby odwiedzić. Polecamy poznanie tych miejsc z Biurem Podróży „JUNIOR” . Przedstawiona oferta wycieczek jest ramowa, obejmuje miejsca najczęściej odwiedzane i może być zarówno dla dzieci i młodzieży (wycieczki szkolne) jak dla osób dorosłych (wycieczki zakładowe). Szczegółowe programy ustalamy indywidualnie dostosowując do możliwości finansowych, technicznych i specjalnych oczekiwań klienta.Staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie tak aby zadowolić każdego klienta.

Oferta wycieczek może być realizowana naszym lub Państwa transportem. Ostateczna cena wycieczki zależy od zakresu świadczeń, standardu miejsc zakwaterowania grupy oraz ilości uczestników. Pomimo takiego samego programu – wycieczki dla grup szkolnych mogą się różnić ceną od wycieczek zakładowych dla grup osób dorosłych ze względu na inne koszty za te same świadczenia.

Szczegóły znajdą Państwo w cenniku

Wybraną ofertę można pobrać z naszej strony internetowej lub uzgodnić osobiście, e-mailem z BP JUNIOR. Nasi pracownicy fachowo doradzą i pomogą znaleĽć coś odpowiedniego dla Państwa. W przypadku grup z Białegostoku mogą Państwo również zaprosić naszego przedstawiciela do firmy w celu udzielenia niezbędnych informacji związanych z wycieczką.

Proponujemy następujące wycieczki zagraniczne:

Wycieczka do Niemiec Skarby Pogranicza

Niemcy to kraj pełen wspaniałych zabytków. Położony w zachodniej i środkowej Europie, a jego stolicą i największym miastem jest Berlin.

Szczegóły

Karpacz – Karkonoski Park Narodowy – Drezno – Książ

Skandynawska przyroda w sercu Europy. Karkonoski Park Narodowy, służy ochronie i udostępnianiu Karkonoszy.

Szczegóły

Kruszwica – Gniezno – Poznań – Berlin

4 dniowa wycieczka, która dostarczy wielu nowych wrażeń, odkrywje mnóstwo ciekawostek, pozwalając na poznanie jednych z najpiękniejszych miast Polski i Berlina.

Szczegóły

Wrocław – Góry Stołowe – Praga – Kłodzko

Ojczyzna Bohumila Hrabala zachwyca bogactwem tradycji i kultury, na której czele stoi modna i kosmopolityczna stolica – Praga.

Szczegóły

Kraków – Zakopane – Słowacja

Zapraszamy Państwa na wycieczkę do wschodniej Słowacji i w polskie Tatry. Proponujemy wizytę w gęsto zalesionym Słowackim, otoczonym górami Zakopanem i perełki na mapie Polski – Krakowa!

Szczegóły

Zamość – Lwów – Krasiczyn – Przemyśl – Łańcut

Wycieczka pozwala poznać Lwów i jedne z piękniejszych miast w naszym kraju: Zamość, Przemyśl i Łańcut.

Szczegóły

Białystok – Wilno – Białowieża

Przemierz Białystok i Litwę  podczas wycieczek pełnych zwiedzania i niesamowitych przeżyć!

Szczegóły

Paryż

Paryż – stolica Francji, stolica mody, miasto zakochanych. Te określenia można mnożyć w nieskończoność. To jedno z piękniejszych miast.

Szczegóły

Berlin i okolice

Berlin dzisiaj to nie tylko wielka historia, ale także nowoczesna architektura. A i w okolicy Berlina atrakcji nie brakuje!

Szczegóły

Berlin – Centrum Rozrywki Heide Park

Berlin – miasto, które niczego nie udaje i nie lubi rzeczy na pokaz. Jest minimalistyczne, bardzo nowoczesne, a przy tym dynamiczne i otwarte na turystów.

Szczegóły

Trzy Stolice – Wiedeń – Bratysława – Budapeszt

3 stolice – klasyczny Wiedeń, urocza Bratysława oraz pachnący winem Budapeszt.

Szczegóły

Budapeszt

Każdy, kto odwiedził Budapeszt, wraca z niego zauroczony. To malownicze miasto pełne tradycyjnych łaźni, doskonałego jedzenia i win ze świetnym życiem.

Szczegóły